******** : ncs - סיפור על חיים שהשתנו
מאמן תזונה

      סיפור על חיים שהשתנו


אני רוצה לשתף אתכם בסיפור קטן (וגדול) מחיי האישיים והמקצועיים – סיפור שינוי אמיתי!
את החיים שלי אני יכול לחלק לשני חלקים: לפני קורס אימון אצל דפנה וד"ר צבי פוס, ולאחריו... שמי יובל שטיין, אני מאמן כושר כבר תשע שנים, עובד עם אוכלוסייה מגוונת מאוד, מילדים קטנים ועד קשישים ובנוסף גם איש הייטק (לשעבר). השפעת קורס המאמנים שחוויתי בהנחיית צביקה ודפנה היא כפולה, שכן היא ניכרת בחיי האישיים והתפתחותי האישית, וכן בחיי המקצועיים וביכולתי לעזור ללקוחותיי הפרטיים.
הכל התחיל משיחת טלפון קטנה..
בחיי שילבתי את העבודה ה"רגילה", אליה התקבלתי לאחר סיום לימודי התואר הראשון כאיש היי-טק בבית תוכנה, יחד עם תשוקתי האמיתית לתחום הכושר ובעיקר לעבודה צמודה עם אנשים וקידומם.  יום אחד, בעת יום עבודה שגרתי ולאחר שהשארתי פרטים כמתעניין בקורס המאמנים, קיבלתי טלפון ישירות מדפנה. סיפרתי לה שאני מבקש כלים נוספים ויעילים לעזור ללקוחותיי הפרטיים, זה הכל... לא חשבתי שחיי ישתנו בעקבות קורס!
כל יום ראשון ורביעי חיכיתי כבר לשעה 16:00, לצאת מהעבודה השוחקת ולהגיע למפגש הבא של הקורס. בכל מפגש הרגשתי שאני מתקדם עוד צעד ועוד צעד להגשמת רצונותיי האמיתיים.  לאחר מכן הייתי מיישם את הידע החדש בעבודה עם לקוחותיי הפרטיים ונהנה לראות כמה כוח יש לכלים אלה.
הנוכחות בקורס המאמנים של NCS הביאה עמה שינוי עמוק בחיי, באופן שבו אני תופס את העולם, בהסרת חסמים וצורות מחשבה מיושנות (שאינן היו שלי כלל..).
במהלך הקורס עברתי תהליך אישי במהלכו הבנתי שאיני חי את חיי כפי שבאמת הייתי רוצה. בסופו של הקורס (והתהליך..) עזבתי את העבודה בבית התוכנה (!!!) והתמקדתי כל כולי בתחום שבו אני הכי טוב והכי רוצה לעסוק. קידמתי את המותג הפרטי שלי בתחום הכושר ("גוף1 מאמני כושר אישיים") ואפילו פתחתי סטודיו פרטי לאימוני כושר אישיים בהרצלייה – הגשמת חלום מבחינתי!
ומה השתנה בחיי המקצועיים כמאמן?
לקורס המאמנים נרשמתי כדי לקבל כלים נוספים לעבודה עם אנשים, ברמה האישית והמנטאלית. עם השנים שמתי לב שהגישה ה"ייעוצית" אינה מספיקה. אנשים "יודעים" ובכל זאת לא עושים. חיפשתי כלים נוספים להצלחה גם במקרים אלה, ובאמצעות הקורס מצאתי דרכים רבות לעזור ללקוחותיי להתקדם ולהצליח בכושר, הרזייה וגם בנושאים אחרים בחייהם האישיים.
כמאמן כושר אישי אני נחשף לשיחות עם אנשים, לקשיים ולדילמות, והיום אני יודע כיצד להגיב בצורה הטובה ביותר לנאמר בשיחות ולתת ערך מוסף ענקי ללקוחותיי. למעשה, אני מכיר מעט מאוד מאמנים שמשלבים את תחום הקואצ'ינג עם הכושר כפי שאני עושה, והיום זו הנישה המיוחדת שלי שאותה אני מטפח רבות ובה אני משקיע למידה בלתי פוסקת.
ארחיק ואומר שלדעתי, בתחום שלי ועם קהל הלקוחות שלי, הקורס שעברתי חשוב הרבה יותר מהרבה הכשרות שכבר הספקתי לעבור (בתחום הכושר) – הלוואי והייתי נחשף לכך קודם לכן!
על כן אני רוצה להודות לדפנה, צביקה ומורן שהעבירו את הקורס בצורה נפלאה ומרתקת. זה אינו רק קורס אם כי שיעור חובה לחיים!
יובל שטיין, מאמן כושר אישי ומנהל אתר גוף1 – מאמני כושר אישיים בכל הארץ.

 
מעוניינים לשמוע יותר? נשמח מאוד להשמיע. אנא כיתבו אלינו לכתובת  diet.balance@gmail.comאו התקשרו למספר 0777-80-90-99.

שלכם,
דפנה וצביקה
 
  


מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם: 
 
   
 
בית הספר למאמני תזונה - גליקסברג 7 תל אביב 69412   טל. 0777-80-90-99   פקס. 03-6490048  diet.balance@gmail.com  /  © כל הזכויות שמורות לבית הספר למאמני תזונה
 
  עיצוב ובניית אתר - רועי אראלי השפעה באינטרנט