******** : ncs - חוויה לחיים
מאמן תזונה

      חוויה לחיים


"האמת? לפעמים אני מצטערת שסיימתי כבר ללמוד בבית הספר, זו באמת היתה חוויה לחיים".
 
אחרי קריירה עשירה ומצליחה מאוד קיבלת החלטה אמיצה לשנות כיוון. איך את מסכמת היום את השינוי שעשית?
 
"הלימודים בקורס היוו עבורי מפנה ומציאת דרך חדשה. כאשת חינוך היה לי כלי הדרכה גם לפני הקורס, אבל תודות ללימודים נוספו לארגז הכלים שלי כלים חדשים, הבנות, תובנות ומיומנויות שתרמו להתפתחות האישית שלי ולמקצועיות שלי כמאמנת. היום, אם מישהו היה שואל אותי לגבי הירשמות לקורס הייתי אומרת לו שיילך על זה, ושבית הספר למאמני תזונה הוא בית ספר המכשיר את תלמידיו להיות מאמנים מקצועיים. השיעורים מאורגנים היטב ומעשירים את התלמידים בידע מקצועי, בכלים אימוניים ובחוויות אישיות. כל החוויה הלימודית והאימונית תורמת למודעות גבוהה, העצמה והתפתחות אישית ומקצועית".
 
אהובה כהן היא היום מאמנת מוסמכת לתזונה ולאורח חיים בריא ומאמנת לחיים, ומצליחה מאוד. אהובה הגיעה לעולם האימון והתזונה אחרי קריירה מרשימה בתחום החינוך, כולל ניהול שני בתי ספר יסודיים בירושלים. "ברקע שלי עסקתי בהוראה, הדרכה, הנחיית קבוצות וניהול בתי ספר. הגעתי לשלב שבו רציתי להרחיב את הידע שלי בנושא התזונה מתוך מטרה ואמונה שאוכל לתרום, להשפיע ולהביא לשינוי משמעותי אצל אנשים בתחום של אורח חיים בריא".
 
בחיפושיה אחר המוסד המתאים ללמוד את הנושא, הגיעה לבית הספר למאמני תזונה NCS המשלב בין לימודי התזונה והאימון. "כאן פשוט הרגשתי שמצאתי את המקום המתאים שיאפשר לי להגשים את יעודי".
 
הלימודים בבית הספר כללו שיעורים עיוניים בתחום התזונה והאימון האישי, ובסיומם ההתמחות. "לימודי התזונה שהועברו על ידי דפנה פוס העשירו אותי מאוד, בזכותה הרחבתי מאוד את עולם הידע שלי בכל התחום של השמנה והרזייה. נהניתי מאוד מהטיפים היעילים שלה המלווים בדוגמאות אישיות ומתובלים בחיוך ובהומור".
 
ואיך היו לימודי האימון?
 
"נהדרים, פשוט נהדרים. הלימודים שילבו בין העיוני למעשי, החלק העיוני היה לי חדש ומעניין מאוד והחלק המעשי היה תמיד חווייתי, מפתיע ומרגש. בכל התנסות אימונית הרגשתי שנפתח לי צוהר לעולם חדש שיש בו אפשרויות רבות למימוש מטרות".
 
כחלק מהרצון של אהובה ללמוד ולהתפתח כל הזמן, נהנתה אהובה לשמש כעוזרת הוראה בקורסים, כשהיא עובדת ומלווה מתאמנים כחלק מצוות הקורס. "זה עזר לי לראות את הלימודים מזווית אחרת. מאוד נהניתי לסייע וללוות את השיעורים, האימונים המקצועיים של ד"ר צבי פוס מעשירים ומרתקים".
 
עד היום, אהובה מספרת, היא משתמשת בכלים רבים שרכשה במהלך הלימודים בבית הספר. "אני יכולה למשל לספר לך שהיום כמאמנת אני משתמשת במודל האופניים של דפנה וד"ר צבי פוס, הממחיש למתאמנים את גלגלי התזונה והחיים ואת הפלחים השונים המרכיבים אותם. דפנה וד"ר צבי פוס הדגישו מאוד את נושא המטפורות שהפך להיות אצלי כלי אימוני המקדם ומעצים את המתאמנים".
 
הזכרת את ד"ר צבי פוס...
 
"ד''ר צבי פוס, המנהל האקדמי, הוא מורה ומאמן מקצועי המעביר את השיעורים ואת ההנחייה בהתמחות בצורה פשוט מעניינת ומרתקת. ד"ר צבי פוס הוא אחד המורים המעולים שפגשתי, הוא מעביר את החומר באהבה ובשיעור היתה תמיד חדוות לימודים נפלאה. הייתי מגיעה מדי יום ראשון ללימודים בציפייה גדולה ובסקרנות ותמיד חיכיתי למפגש הבא כדי לעבור עוד חוויה". 
מעוניינים לשמוע יותר? נשמח מאוד להשמיע. אנא כיתבו אלינו לכתובת  diet.balance@gmail.comאו התקשרו למספר 0777-80-90-99.

שלכם,
דפנה וד"ר צבי פוס
 
 

קורס  יסודות לאימון ותזונה - NCS > 

קורס מלא להכשרת מאמנים - NCS > 

קורס משולב להכשרת מאמני תזונה ומאמנים אישיים > 

 


מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם: 
 
   
 
בית הספר למאמני תזונה - גליקסברג 7 תל אביב 69412   טל. 0777-80-90-99   פקס. 03-6490048  diet.balance@gmail.com  /  © כל הזכויות שמורות לבית הספר למאמני תזונה
 
  עיצוב ובניית אתר - רועי אראלי השפעה באינטרנט